Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
 
 
Oferta
 
XXL

Kombajny XXL zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnym zbieraniu warzyw korzeniowych, takich jak marchew, pietruszka, rzepa, buraczek czerwony, pasternak, czarna rzodkiew czy seler.

Zwarta bryła maszyny i 3-punktowy system mocowania czynią tę półzawieszaną konstrukcję stabilną i wytrzymałą. 

Kombajn posiada niezależny układ hydrauliczny, napędzany 2-sekcyjną pompą, co sprawia, że XXL jest maszyną uniwersalną, współpracującą nawet ze starszymi i mniejszymi traktorami.

Lifter – jeden z najdłuższych na rynku tej klasy kombajnów – zapewnia wydajne pobieranie warzyw, nawet w ekstremalnych warunkach, przy zachowaniu doskonałej ergonomii pracy. 

Zróżnicowana długość pasów pozwala na płynne i bezawaryjne odprowadzanie naci i liści znad noży ogławiających, eliminując przerwy związane z oczyszczeniem maszyny z odpadu.

Kombajny XXL mogą być wyposażone we wzmocniony lifter HDS, ze specjalnym kształtem mocowania lemiesza, redukującym opór podczas wyorywania . Taka konstrukcja doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach, przy trudnej glebie.  XXL to konstrukcja, która zatrzyma się na polu ostatnia.

Sator XXL to największy z najmniejszych kombajnów, oferujący ogromne możliwości. Dzięki modularnej budowie, w krótkim czasie możemy dostosować maszynę do wymagań produktu i gleby, co pozwala znacznie zaoszczędzić koszty związane z rozbudową parku maszynowego i czyni tę konstrukcję najbardziej wszechstronną i opłacalną na rynku kombajnów półzawieszanych.

 

 

 

 
 
   
 
Copyright © 2024 SATOR. Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www iPolska